Батьки тепер можуть возз'єднуватися з дітьми до 18 років (зміни 31.01.2025)

Нарешті Home Office дозволив батькам дітей, які народилися поза Британією спонсорувати своїх дітей до 18 років та привозити їх в UK.

🔗 hhttps://www.gov.uk/guidance/children-being-sponsored-by-a-parent-or-legal-guardian-homes-for-ukraine

Це є великим полегшенням для тієї значної кількості батьків, які мають візу за українськими схемами, та чия дитина тільки народилася поза межами Великої Британії, або проживає окремо від батьків. Адже раніше для цього треба було доєднати дитину лише до спонсора батьків, що не завжди було можливим і спричиняло розділені родини.

Що змінилося?

Відтепер діти до 18 років, чиї батьки або опікуни мають візу Homes for Ukraine, можуть бути спонсоровані одним із батьків або опікуном, що проживає у Великій Британії. Це стало можливим після змін у лютому 2025 року, що значно спрощує процес возз'єднання сімей.

Це стало можливим завдяки...

Організація USPUK (та інші організації) вели постійні консультації з урядом Великої Британії, підсвічували проблеми, з якими стикалися сім’ї, та обговорювали складні випадки. Звіти та звернення стали основою для цієї важливої зміни.

Як подати заявку?

  1. Один з батьків або опікун подає заявку через Homes for Ukraine, зазначаючи себе як спонсора. (це має робити лише хтось один з батьків або опікунів)

  2. Дитина проходить процедуру здачі біометрії у візовому центрі.

  3. Віза видається на 18 місяців, проте якщо спонсор-заявник має меншу тривалість візи, тоді віза дитини буде видана на термін, однаковий з заявником.

🔹 Підтвердження батьківських прав та згоди потрібно для запобігання будь-яким ризикам торгівлі людьми.

🔹  Батькам-спонсорам необхідно надати для перевірок житло, у якому проживатимуть вони з дитиною. Перевірки будуть проводити місцеві органи самоврядування.

🔹Перевірка DBS (про відсутність судимостей) до батьків або опікунів-українців не застосовуватиметься. Така перевірка потрібна щодо інших людей, які проживають у житлі, де буде жити дитина.

🔹 Згідно з попередніми змінами, члени однієї родини не можуть отримувати спонсорські виплати одне на одного, тому за цією аплікацією батьки або опікуни також не зможуть отримувати thank you payments виплат на дитину.


Якщо вам потрібна безкоштовна та кваліфікована допомога з подачею на даний тип візи, зверніться до консультантів USPUK за поштою help@uspuk.org


Для коротких і швидких консультацій звертайтеся до чату підтримки USPUK:


Більше корисного на Інформаційній сторінці для українців від USPUK

Next
Next

Візова заявка “Homes for Ukraine”